Редактор: e-mail: кадър bTVПлодът нар, чай от лайка или анасон са отлични превантивни

...
Редактор: e-mail: кадър bTVПлодът нар, чай от лайка или анасон са отлични превантивни
Коментари Харесай

Д-р Бруск Халил: За превенция на COVID-19 за мен нарът е номер едно

Редактор: 

e-mail: 

кадър bTV

Плодът нар, чай от лайка или анасон са отлични превантивни ограничения за тези, които желаят да се предпазят от ковид. Това показа в студиото на bTV доктор Бруск Халил, който завежда коронавирус отделението Втора МБАЛ – София.

Според него в този момент сме в най-високия пик на болестта, като до Нова година се чака намаляване на на случаите. Трета вълна обаче може да се чака през лятото, когато антителата в организма се изчерпват, сподели още доктор Халил.

„ Все още при нас идват хора, които не имат вяра, че COVID-19 съществува. Единият пациент при нас – осем дни му споделям, че е за болница, той ме гледа с неуважение. И сега бере душа, с максимален напън успяхме да го извадим от това състояние “, разяснява той. Според експертът хората подценяват заболяването и признаците. Той посъветва при зной, болки в гърдите и температура да се търси лекарска помощ незабавно.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР